Navigácia

Servisné služby

Naša firma sa už od jej vzniku snaží uspokojiť svojich zákazníkov nielen predajom, ale aj starostlivosťou o zakúpený tovar. Preto už od začiatku poskytujeme záručný aj pozáručný servis, ktorý iné firmy poskytnúť nevedia. To sa týka aj všetkých prútov a navijákov aj iných značiek, ako distribuujeme.

Servisné služby na navijáky poskytujeme od vzniku nášho kamenného obchodu. Sme schopní navijáky vyčistiť, nastaviť, namazať kvalitným mazivom. Takisto sme schopní vykonať opravy preklápača, výmenu rolničiek a ložísk, výmenu prasknutých pružín, opravu kľučiek, vypodloženie tanierových kolies, brzdiacich segmentov atď. A to na takmer všetky navijáky na trhu. Upozorňujeme, že pri pozáručných opravách môžeme chybný diel nahradiť replikami, nie originálnym dielom. Neopravujeme vylámané ozubenie na tanierovom súkolí - taký naviják je neopraviteľný (v prípade záručného servisu je naviják zaslaný na expertízu). Cena za opravu závisí od rozsahu a náročnosti opravy a je vhodné ju konzultovať telefonicky na 0907 816 695. Ako príklad uvádzame - kompletné vyčistenie, nastavenie a namazanie navijáku vás príde na 4 €.

Servisné služby na prúty poskytujeme od vzniku nášho kamenného obchodu. Sme schopní vymeniť všetky druhy očiek na teleskopických prútoch a vykonať previazania očiek na delených prútoch, vykonať opravu sediel navijáku, výmenu duplonových či korkových omotávok a koncoviek, prelakovanie dielov či celých prútov. Sme schopní vymeniť zlomený či prasknutý diel za nový. Nie vždy vieme chybný diel nahradiť originálnym dielom. Cena za opravy je závislá od rozsahu a náročnosti opravy spravidla od 3 do 15 € a je vhodné ju konzultovať telefonicky na 0907 816 695.