Nash Webcast PVA Ultra Weave Narrow Refill 23 mm 3 m

Tento vynikajúci produkt Nash Webcast PVA Ultra Weave od spoločnosti s výborným menom Nash zoženiete tady teraz extra so zľavou! V súčasnosti za 6,90 EUR.
Nash Webcast PVA Ultra Weave Narrow
Značka: Nash
6,90 EURDostupnosť: nie je skladom
Overiť dostupnosť »

Popis produktu

PVA pančucha Nash Webcast PVA Ultra Weave Narrow Refill 23 mm 3 m:Hľadáte pre svoje rybárske vybavenie kvalitnú náhradnú náplň pre PVA pančuchu? Ak áno, tak práve pre vás je tu Nash Webcast PVA Ultra Weave Narrow Refill. Tento pomocník je náhradnou náplňou Webcast PVA Ultra Weave a iste na ňom oceníte pri skladovaní jeho malé balenie. S týmto nástrojom si môžete byť istí, že sa nikdy nevrátite zo svojich rybárskych výletov s prázdnou.Kľúčové vlastnosti náhradnej náplne Webcast PVA Ultra WeaveNáhradná náplň Webcast PVA Ultra WeaveMalé balenie pre jednoduché skladovaniePriemer 23 mmDĺžka 3 m

V zľave výrobok Nash Webcast PVA Ultra Weave Narrow Refill 23 máte možnosť nájsť bez ťažkostí tu u nás v obľúbenej rubrike zakŕmovacie pomôcky! Teraz môžete kúpiť výnimočné produkty v spomínanej sekcii za skvelú cenu. Populárny výrobca Nash poskytuje pre svojich zákazníkov špičkové výrobky. za super peniaze. Ale to nie je koniec našej ponuky, nebojte sa, máme toho pre vás viac! Mrknite na viac tovaru značky Nash. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.