Mivardi Pelety Rapid Extreme Spiced Protein 4 mm 1 kg

Veľmi žiadaný produkt Mivardi Pelety Rapid Extreme Spiced Protein 4 od spoločnosti s dlhoročnou tradíciou Mivardi ide zohnať na našich stránkach teraz za najnižšiu cenu. Momentálne k dispozícii za 6,89 EUR.
Mivardi Pelety Rapid Extreme Spiced Protein 4 mm 1
Značka: Mivardi
6,89 EURDostupnosť: nie je skladom
Overiť dostupnosť »

Popis produktu

Pelety Mivardi Pelety Rapid Extreme Spiced Protein 4 mm 1 kg:Pelety Mivardi Rapid Extreme nedostali svoje meno len tak náhodou. Na ich výrobu sa používa veľké množstvo zložiek, ktoré sú pred samotným procesom výroby extrudované na zabezpečenie výbornej stráviteľnosti. Navyše neobsahujú žiadne pridané esencie a aj napriek tomu si zachovávajú silnú arómu. Vynikajú rýchlou účinnosťou a vybrať si môžete z veľkého množstva rôznych príchutí a priemerov peletiek. Spiced Protein v 4 mm variante je jednou z mnohých možností.Prednosti 4 mm peliet Mivardi Rapid Extreme Spiced ProteinObsahujú veľké množstvo zložiekExtrudované pred samotnou výrobouBez pridaných esenciíZachovávajú si silnú arómuRýchla účinnosťDostupné aj v ďalších príchutiach


Super výrobok Mivardi Pelety Rapid Extreme Spiced Protein 4 mm 1 kg máte možnosť zohnať okrem iného na stránkach v známej kategórii krmivo a boilies! Teraz získate parádne produkty z tejto populárnej sekcie za skvelú cenu. Ale možno hľadáte niečo iné, nebojte, v ponuke toho máme viac. Máme v ponuke však viac tovaru značky Mivardi. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu. Značka Mivardi poskytuje špičkové výrobky so zárukou. Môžete sa sami presvedčiť u nás na webe!